21 Görüntülenme
Transformers 2 Yenilenlerin İntikamı Full HD 1080p izle
6.0 IMDB Puanı

Transformers 2 Yenilenlerin İntikamı Full HD 1080p izle

(Transformers 2 Revenge of the Fallen)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Dreamworks Pictures
  • Film Süresi 2sa 30dk
Yönetmen
Senaryo Ehren Kruger, Roberto Orci, Alex Kurtzman
Transformers filmleri serisinin ikinci filmi olan Transformers 2 Yenilenlerin İntikamı izle filmi 1 Oscar adaylığı ve 14 ödül kazanarak önemli bir başarı kazanmıştır. Başrollerinde Shia LaBeouf ve Megan Fox’un yer aldığı bilim kurgu filmleri kategorisindeki film Transformers oyuncaklarından esinlenerek beyaz perdeye aktarılmıştır. ABD yapımı Transformers 2 izle filmi 2009 yılında vizyona girmiştir ve filmin yönetmenliğini ilk filmde olduğu gibi Michael Bay yapmıştır.

Transformers 2 full izle filmi ilk filmde yaşanan olaylardan ve savaştan sonra Dünya devletlerinin bir araya gelerek Dünya’yı kurtaran Autobotlarla anlaşma yapması ile birlikte Dünya’ya tehdit olabilecek dünya dışı varlıkları birlikte araştırmaya başlarlar ve gerektiğinde müdahale ederler. Ancak bir süre sonra bazı decepticonlar dünyaya gelir ve Optimus Prime bir başka eski bir Prime olan Fallen’ın yaşadığını öğrenir. Fallen ise daha önce Prime’lara ihanet etmiş bir Prime’dır ve amacı diğer kardeşlerinin yüzyıllar önce dünyaya gelerek liderlik matrisi dedikleri bir dünya dışı objeyi bularak dünyayı fethedip dünya üzerinde kendi gezegenini kurmak istemektedir.

Decepticonlar Fallen’ın desteği ile denizin dibinde Magatron’u bulur ve onu tekrar canlandırırlar. Fallen, Megatron’a Optimus ve Sam’i öldürmesini ve liderlik matrisini bulmasını ister. Sam ise güzel bir kız tarafından ayartılmaya çalışılır. Ancak daha önceki filmde All Spark ile temas ettiği için Sam bazı vizyonlar görmektedir ve bu objeleri heryere çizmeye başlar. Ona yaklaşan güzel kız ise aslında bir decepticondur ve Sam’den bu objeleri alarak liderlik matrisinin yerini öğrenmek istemektedir. Ancak Mikaela’nın Sam’i ziyaret ettiği sırada onları basması ile işler değişir ve decepticon saldırıya geçer. Decepticonların saldırısından Optimus Prime’ın yardımı ile kurtulurlar ve Sam ile Mikaela daha sonra eski sektör 7 ajanı Simmons ile bir araya gelerek bu görsellerin ne anlama geldiğini bulmaya çalışır.

Ekip daha sonra bir müzeye giderek Jetfire isimli eski decepticonı bulur ve onun aslında autobotların tarafına geçtiğini öğrenir. Daha sonra Jetfire onlara yardım ederek liderlik matrisini bulmaları için Mısır’a götürür. Ancak decepticonlar izlerini bulur ve Mısır’da büyük bir savaş yaşanır. Transformers 2 Yenilenlerin İntikamı izle filminde yaşanan tüm aksiyon dolu mücadeleyi izleyen herkese iyi seyirler dileriz.