Bize daha fazla destek olmak için lütfen filmlere yorum yapmayı unutmayın.
62 Görüntülenme
Yenilmez 4 Boyka Türkçe Dublaj ve Altyazılı Full HD izle
7.0 IMDB Puanı

Yenilmez 4 Boyka Türkçe Dublaj ve Altyazılı Full HD izle

(Boyka: Undisputed IV)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Millennium Films
  • Film Süresi 1sa 26dk
Yönetmen
Senaryo Boaz Davidson, David N. White
Gelmiş geçmiş en iyi aksiyon ve dövüş filmlerinin başında gelen Undisputed - Yenilmez filmleri serisinin Boyka karakterine özel olarak çektiği dördüncü filmi Yenilmez 4 Boyka izle filmi 2017 yılında vizyona girmiştir. Yönetmenliğini Isaac Florentine’in yaptığı Boyka full izle bir önceki filmde yaşanan olaylardan sonra özgürlüğünü kazanan Boyka, yasal olarak bir menajerle beraber ufak çapta dövüşlere çıkmaktadır. Ukrayna’da dövüştüğü bir yarışta rakibini Viktor’u öldürmesinden sonra vicdan azabı çeken Boyka, menajeri ile konuştuğu sırada Viktor’un çantasında bulduğu ve karısına yazdığı mektubu bulur. Yaptığından pişman olup ve normal bir hayat yaşamak isteyen Boyka’ya Budapeşte’de büyük bir turnuva teklifi gelir.

Yenilmez 4 Boyka türkçe dublaj izle filminde daha sonra Boyka bu turnuvaya katılmadan önce Rusya’ya giderek Viktor’un karısından özür dilemek ister. Ancak onun Rusya’ya gidip kendini ifşa etmesi de tehlikeli olsa da bunlara aldırış etmeden gitmeye karar verir. Viktor’un karısı Alma ise çocukların suç işlerine bulaşmaması için kendilerine sosyal hizmetler sağlayan bir okul açmıştır ve burada çocukları eğitmektedir. Ancak Viktor’un cenazesinde kendisine borcu olduğunu söyleyen mafya lideri patronu ise Alma’ya dövüşler düzenlenen gece kulübünde garsonluk yapması karşılığında borcunu ödeyeceğini söyler. Boyka Rusyaya vardığında ise Alma’nın yanına gelen mafya tipli adamları fark eder ve onları takip ederek mekan gider. Mekanda Alma ile konuşmak istediğini söyleyince olumsuz ve sert bir yanıt veren korumalardan birkaçını dövdükten sonra mekanın patronu Zourab gelir ve ne istediğini sorar.

Alma ile görüşmesine izin vermeyen Zourab’a kendisi için 3 maça çıkması karşılığında Alma’yı serbest bırakmasını teklif eder ve Zourab bu teklifi kabul eder. Alma ise yardıma ihtiyacı olmadığını söylese de Boyka amacının vicdanını rahatlatmak olduğunu söyler ve dövüşlere Viktor’un antrenman yaptığı salonlarında hazırlanır. İlk iki dövüşünü rahatlıkla kazanan Boyka bu sürede Alma ile yakınlaşır ve son dövüş olan Zourab’ın şampiyonu ile dövüşmek için mekana gelir. Zorlu bir mücadeleden sonra rakibini yense de Zourab bunu kabul etmez ve gerçek bir şampiyonla dövüşmeye zorlayarak hapishaneden getirttiği iri yarı ölümcül bir adamı ringe çıkartarak onunla dövüşmesini ister. En sevilen dövüş filmleri serisi Yenilmez filmlerinin son filmi Yenilmez 4 Boyka türkçe dublaj ve altyazılı olarak sitemizden donmadan full hd kalitede izleyebilirsiniz.