Premi Moly Fragman
34 Görüntülenme
Yenilmezler 4 Son Oyun Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle
8.4 IMDB Puanı

Yenilmezler 4 Son Oyun Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle

(Avengers: Endgame)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Marvel Studios
  • Film Süresi 3sa 1dk
Yenilmezler 4 Son Oyun izle ya da bilinen adıyla Avengers Endgame izle filmi Yenilmezler filmleri serisinin dördüncü filmi ve aynı zamanda Yenilmezler Sonsuzluk Savaşı izle filminin devamı niteliğindedir. 2018 yılında vizyona girmesi ile kırılmadık rekor bırakmayan Endgame izle filminin yönetmenliğini Russo kardeşler yaparken başrollerde ise yine Robert Downey Jr, Chris Evans, Scarlett Johansson, Mark Ruffalo, Benedict Cumberbatch, Tom Holland, Chris Hemsworth ve Marvel filmlerinde yer almış bir çok ünlü oyuncu yer almaktadır.

Yenilmezler 4 Son Oyun türkçe dublaj izle filminin hikayesini kısaca anlatmak gerekirse, bir önceki filmde Thanos evreninin yarısını yok etmeyi başarmıştır ve kahramanlarımızın yarısı dahil herkes yok olmuştur. Daha sonra Kaptan Marvel ortaya çıkar ve Thor, Kaptan Amerika, Black Widow ve Rakun ile birlikte Thanos’un yerini tespit edip tek başına yaşadığı gezegende onu öldürmeyi başarırlar. Savaşın ardından bir kaç yıl geçmesinden sonra Ant-Man kuantum bölgesinde olduğu için bu durumdan etkilenmemiş ancak geri döndüğünde ise dünya bıraktığı gibi değildir. Daha sonra bir çözüm bulmak için Avengers’ın tesisine giderek kuantum fiziğini kullanıp geçmişe gidip olayları değiştirebileceklerini öne sürer. Daha sonra bir araya gelen Black Widow, Kaptan Amerika ve diğerleri ilk önce Bruce Banner’a giderler. Daha sonra çalışmalarına yardım etmesi için Tony Stark’ın sessiz sakin ailesi ile birlikte yaşadığı evine giderler ancak Tony ikna olmaz. Daha sonra kendi çabaları ile deneyler yapan ekip başarılı olmaz.

Avengers Endgame filminde daha sonra kendi testlerini yapan Tony Stark, yok olan herkesi geri döndürmeyi başarabileceklerine inanmaya başlayınca ekibe katılır ve birlikte zaman makinesini kullanarak geçmişte dünyada ve evrenin farklı yerlerinde bulunan sonsuzluk taşlarını tekrar ele geçirerek yok olan herkesi yeniden bir araya getirmek için işe koyulurlar. Ancak geçmişte Thanos’un olduğu gezegene denk geldiklerinde Thanos durumu fark eder ve sonsuzluk taşlarını yeniden ele geçirmek için büyük ordusu ile dünyaya gelir ve saldırıya başlar. Nefes kesen mücadelenin ardından Tony taşları kullanmayı başarır ve kaybettikleri herkes dünyaya gelir ve Thanos’un ordusunu yenerler. Yenilmezler filmlerinin son filmi olan Avengers Endgame ya da bildiğimiz adı ile Yenilmezler 4 Son Oyun Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle filmini sitemizden izlemenizi tavsiye ederiz.