Bize daha fazla destek olmak için lütfen filmlere yorum yapmayı unutmayın.
TR Altyazı Altyazılı Fragman
193 Görüntülenme
Zamanda Tutsak izle – Old (2021) Full Film izle
5.8 IMDB Puanı

Zamanda Tutsak izle – Old (2021) Full Film izle

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Universal Pictures
  • Film Süresi 1sa 48dk
Senaryo M. Night Shyamalan, Pierre Levy, Frederick Peeters
Tropik bir adaya tatile giden aileyi konu alan Zamanda Tutsak filmi orijinal adıyla Old 2021 senesinde yönetmen M. Night Shyamalan’in vizyona giren gizem yapımı olmuştur. Tatil için dinlenmeye giden aile gözlerden uzak ve tenha bir plaj hoşlarına gitmiştir. Burada güneşlenip denize girmek istediklerinde bir süre sonra yaşlandıklarını fark ederler. Aslında Guy ve Prisca çiftinin araların son zamanlarda pek iyi değildir. Boşanmak isteyen bu çift çocuklarınıda alarak son defa güzel bir tatil yapmayı planlamaktadır.

Zamanda Tutsak Full izle, Maddox ve Trent burada eğlenceli vakit geçirirken yeni arkadaşlar edinmektedir. Gece olduğunda anne ve babasının tartışmasına şahit olup aralarının bozuk olduğunu anlamışlardır. Gittikleri tatil köyünün sahipleri parti verecek olup çocuklarıda buraya davet etmiştir. Ancak bu plajın yanında çok yaşlı bir ceset bulunmasıyla işler karışmaya başlar. Burada ölen kişinin ise bir gece önce partide tanıştıkları Agnes olduğu ortaya çıkmıştır. Durumu araştırmak için toplandıklarında bu sahilin 30 dakikada bir insanları 1 sene yaşlandırdığı gerçeğiyle yüzleşirler. Buradan kaçmaları gereken ekibin içerisinde bulunan insanların bir çocuğunun kronik hastalığı bulunmaktadır. Yaralanan kişilerin yaraları iyileşirken bazı kişilerde istenmeyen hastalıklar ortaya çıkmaya başlamıştır. Zamanla yarışan insanlar ölmeden sahilden çıkmak için araştırma yapmaktadır. Full HD olarak Zamanda Tutsak filmini türkçe dublaj ve altyazılı film babasından donmadan izleyebilirsiniz.

Old filminin senaryosunu Pierre Levy ve Frederick Peeters kaleme almıştır. Zamanda Tutsak 2021 yapımı filmin oyuncu ekibinde Thomasin McKenzie, Embeth Davidtz ve Rufus Sewell yer almaktadır. Farklı senaryosu ile dikkatleri üzerine çeken gerilim filmi Zamanda Tutsak izleyicilerine gizem dolu eğlenceli 1080p film seyri diliyoruz.