Bize daha fazla destek olmak için lütfen filmlere yorum yapmayı unutmayın.
TR Altyazı Alternatif Fragman
232 Görüntülenme
Zihin Gezgini 2021 Full izle – Reminiscence
5.9 IMDB Puanı

Zihin Gezgini 2021 Full izle – Reminiscence

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi FilmNation Entertainment
  • Film Süresi 1sa 56dk
İklim sorunlarıyla değişen dünyada Nick Bannister’ın geçmişi hatırlatmasını konu alan Zihin Gezgini filmi orijinal adıyla Reminiscence 2021 senesinde Hugh Jackman’nın başrol aldığı bilim kurgu yapımı olmuştur. Gelecekte geçen Zihin Gezgini filminde Miami sular altında kalmıştır. Yaşanan iklim kaosu sonucunda artık gece ile gündüz döngüsü sona erip sadece karanlıkta yaşamaktadır. İnsanların unutulmaya yüz tuttuğu bazı şeyleri hatırlamasına yardımcı olmak adın bir bilim insanı olan Nick Bannister ortaya çıkar. Ona gelen insanlara geçmişte hatırlamak istedikleri şeyleri gösteren bir cihaz icat etmiştir.

Zihin Gezgini izle, hatırlamak istedikleri güzel şeyleri ya da anıları danışmanlarının yardımıyla hazırlayarak bilinçaltında göstermektedir. Mae ile yaşadıkları ilişki sonrası aniden ortadan kaybolan kadına ait kendi anılarını tehlikeli bile olsa tutmaya devam etmiştir. Savcı Avery Castillo Nick ve Watts’ı işe alarak Saint Joe isimli uyuşturucu baronuna çalışan bir adamın zihnine girmelerini ister. Burada gördüğü anılarda Mae’nin şehirden kaçmadan önce Saint Joe’tan bir şeyler çaldığını işaret etmektedir. Boothe'nin anılarında ise Nick ile Mae’nin yaşadığı ilişkinin bir yalan üzerine kurulu olduğu göstermektedir. Elsa’nın öldürülmesi sonrası bu aşk oyunu içerisinde kayıp anahtara ulaşmak için türlü numaralar olacaktır.

Yönetmenliğini Lisa Joy’nin yaptığı Reminiscence’in oyuncu kadrosunda Rebecca Ferguson, Thandiwe Newton ve Cliff Curtis yer almaktadır. Zihin Gezgini filmini full hd türkçe altyazılı ve dublajlı olarak 1080p seyredebilirsiniz. Zihin Gezgini 2021 Full izleyecek tüm bilim kurgu sevenlere keyifli bir Hugh Jackman film seyri diliyoruz